Daivings ir dzīves garš piedzīvojums...

Daivings - tā ir iespēja apgūt jaunu, pavisam citu pasauli - zemūdens karalisti. Un ikviens, kas kādreiz ir apmeklējis to, vairs nespēs dzīvot bez šīs pasaules, bez tās mierīguma, bez šiem burbuļiem, kas tiecas pie ūdens virsmas, un uz mūžu ir nolemts atgriezties zem ūdens atkal un atkal...

Tulkojumā no angļu valodas "diving" nozīmē "ieniršana, iegrimšana zem ūdens".

Angļu valodas vārds "daivings" ir iegājis latviešu valodā un kļuva populārs ūdenslīdēju vidū. Masveida daivinga, kā izklaides un sporta veida aizsācējs ir Žaks Īvs Kusto. Pateicoties tieši viņam un viņa draugam - franču inženierim Ganjānam, tika izgudrots akvalangs. Parādoties Žaka Īva Kusto autonomajām akvalangam sāka veidoties starptautiskās federācijas un asociācijas, kuras šobrīd ir apvienojušas miljoniem daivinga pielūdzēju.

Daivings - tā ir iespēja piedzīvot bezsvara stāvokli, brīvo lidojumu, līdzīgi kā kosmosā, tā ir iespēja pārvietoties trīs dimensiju telpā (pa kreisi/pa labi, uz priekšu/atpakaļ, uz augšu/uz leju). Un vēl daivings - tas ir Dzelmes sauciens, vēlme izrauties siltajās zemēs (obligāts nosacījums, lai tur būtu sāls ūdens jūra), tā ir zemūdens līdaka Slokas karjerā, tā ir iespēja ieraudzīt milzīgus barakudu un tunzivju barus, apbrīnojamos jūras bruņurupučus un haizivis, mazos neaprakstāma skaistuma zilos pūķus; tā ir nakts iegrimšana, tā ir iespēja pieskarties nogrimušo kuģu noslēpumiem, tās ir jaunas tikšanās ar interesantiem cilvēkiem...

Daudzi pamatoti uzskata, ka daivings ir viens no vispilnīgākajiem meditācijas veidiem, jo iegrimšanas laikā cilvēks atrodas vienatnē ar sevi harmonijas pilnā pasaulē.

Daivings - tās ir laimīgas un smaidošās sejas, kurās pēc ieniršanas ir pilnas pārsteiguma un prieka; tā ir zemūdens fotografēšana un videofilmēšana, kas ļaus iemūžināt sevi uz neaizmirstamās zemūdens pasaules fona un dalīties šajā iespaidā ar saviem draugiem!

Daivings - tā ir izklaide bērniem, viņu vecākiem un vecvecākiem. Ir pierādīts: ģimenes, kuras kopā nodarbojas ar ieniršanu, ir laimīgi un priecīgi! Citiem vārdiem sakot, tas ir ģimenes atpūtas veids, kas ļauj būt kopā ne tikai uz zemes, bet arī zem ūdens!

Jebkurš "sauszemes" cilvēks var kļūt par ūdenslīdēju, turklāt ļoti ātri- jums vienkārši ir jāapgūst apmācību kurss. Un Jums atvērsies visa fantastiska zemūdens pasaule!

Apmeklējiet mūsu veikalu!

Pleznas un maskas, sausie un slapjie hidrotērpi, gaisa baloni un peldspējas kompensatori, aprīkojums un piederumi zemūdens zvejai- to visu Jūs atradīsiet mūsu veikalā.

Tuvākas tūres

Pēdējie jaunumiLai uzlabotu tīmekļa vietnes kvalitāti, ir izmantotas sīkdatnes.

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu glabāšanai jūsū ierīcē.

Piekrītu
© 2022 Daivinga klubs "JŪRAS VĒJŠ"